Aktuality

Příspěvky

Spartak posedmé za sebou neprohrál a veze bod z Dolan!

16. 11. 2010

Bezbranková remíza 0:0 v Dolanech zakončila naše podzimní putování krajským přeborem. Po nevydařeném začátku přezimujeme nakonec na čtrnácté příčce se ziskem šestnácti bodů. Více v celém příspěvku...

V derby s Přerovem nerozhodně

8. 11. 2010

V sobotním derby jsme s 1.FC Přerov protáhli sérii neporazitelnosti a rozešli se nerozhodně 1:1. Ve druhé púli jsme dotahovali náskok soupeře. Ten byl smazán tři minuty před koncem hlavičkou Šmída. Více v celém příspěvku.

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Doma vítězně s juniorkou HFK Olomouc

1. 11. 2010

Spartak získal s Holicí důležité tři body v boji o záchranu a prodloužil tak svou sérii na pět zápasů bez prohry. Více v celém příspěvku...

Duďa vidí záchranu reálně

29. 10. 2010

K Jardovi Stískálkoví do "Chýše" jsem si na slovíčko pozval jedenadvacetiletou oporu našich zadních řad, stopera Martina Dudíka. Odchovanec Spartaku, který si vyzkoušel v Hranicich i dorosteneckou divizi, si udělal deset minut čas a vznikl tento rozhovor.

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1

Z Litovle vezeme cenný bod

25. 10. 2010

Důraz Aleše Lošťáka v pokutovem území rozhodl o tom, že si Lipník veze z Litovle cennou remízu 1:1. Zápas moc fotbalové krásy nenabídl a hra byla vyrovnaná, červená karta Šebesty v 75.minutě nám však zkomplikovala závěrečné minuty. Naštěstí jsme domácí nápor ustáli a prodloužili tak sérii neporazitelnosti na čtyři zápasy.

Další domácí remíza, tentokráte s Velkými Losinami

18. 10. 2010

Spartak v dalším domácím zápase opět bojoval do poslední minuty. I když soupeře herně přehrál, gólem Merty v poslední minutě uhrál s Losinami pouze nerozhodný výsledek 1:1. Více v celém článku.

Z Oskavy jsme dovezli bod

11. 10. 2010

Spartak zajížděl o víkendu na hřiště druhé Oskavy a odvezl si bod za remízu 2:2, když v půli ještě vedl 2:0, ale o tento slibný výsledek bohužel v posledních patnácti minutách přišel. Více v celém článku.

Šťastná remíza s Hněvotínem

4. 10. 2010

V důležitém utkání s Hněvotínem se Spartaku na poslední chvíli podařilo zachránit alespoň bod. Rozhodla o tom pohotová střela Zdeňka Merty. Více v celém příspěvku.

Prohra v Želátovicích bolí

27. 9. 2010

Smutné počasí přineslo pro Lipník smutný výsledek. V Želátovicích jsme díky chybě gólmana a s přispěním sudího Štětky prohráli 3:1. Více v celém článku.

Bodový zisk i s Kozlama

24. 9. 2010

Cennou bezbrankovou remízu uhrál ve středu Lipník i bez čtyř hráčů na marodce, proti velezkušeným Kozlovicím. Podržel brankář Négyesi a oporou byl i navrátilec do sestavy Merta. Utkání mělo i slušnou diváckou kulisu. Nyní nás v neděli čeká další derby, tentokráte v Želátovicích. Stručné hodnocení tentokráte přímo v celém článku...