Jdi na obsah Jdi na menu
 


V derby s Přerovem nerozhodně

8. 11. 2010
      Očekávané derby, jehož největší slabinou byla trojice sudích, začalo před slušnou návštěvou aktivitou domácích. Po hezké akci mířil z voleje nad Šmíd. Přerov však z první střely na branku ve 25.minutě překvapivě otevřel skóre. To byla pro Lipník hodně studená sprcha. Navíc se ve 31.minutě zranil do té doby výborně hrající záložník Bonk. Spartak měl do poločasu ještě dvě šance, ale Stískalův trestňák s problémy vytáhl Judas a golman hostů si poradil i se Srovnalovou razantní střelou. Navíc nepřesné verdikty hlavního rozhodčího vedly ke zbytečné oboustranné nervozitě.

 

     Druhá půle přinesla bojovný fotbal z obou stran. Lipník dlouho nemohl najít recept na zkušenou defenzívu Přerova, jenž spoléhal na nebezpečné a rychlé brejky. Úroveň hry gradovala v závěru zápasu, kdy už vsadil Lipník na riskatní hru. Posunul stopera Mertu na hrot, což se opět ukázalo, jako rozhodující moment. Utočná síla  domácích získala v tomto momentě vzestupnou tendenci. Šance Šmída, při které hosté vykopávali míč z brankové čáry ještě gólem neskončila. Ale ten samý hráč se přece jen dočkal. Právě po příhře Merty, přehodil hlavičkou z bezprostřední blízkosti Judase a Lipník tím pádem přes všechny nesnáze vyrovnal ma konečných 1:1.   

Lipník: Négyesi - Janíček, Dudík, Merta, Simon - Baran, Srovnal, Bonk (31.Tomík), Lošťák (62.Machala) - Stískal (70.Rouček), Šmíd

Nejlepší hráč: Šmíd

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář