Hodnocení zápasů

Příspěvky

Důležitý souboj se Zlaťáky jsme zvládli

21. 9. 2010

V oslabeném složení jsme zvládli důležitý zápas se Zlatými Horami a po bezbrankové půli jsme vyhráli 2:1, góly "muže kola" Richarda Srovnala. Více v celém článku.

Celý příspěvek | Rubrika: Hodnocení zápasů | Komentářů: 0

Z Ústí vezeme první tři body

14. 9. 2010

Podařený zápas zažila lipenská družina v neděli dopoledne v Ústí. Pohlednou a bezchybnou hrou jsme domácí jasně přehráli 3:0, po bezbrankové půli. Důkazem úspěchu budiž i zařazení Dudíka a Srovnala do sestavy kola. Více v celém článku.

Kralice si zaslouženě odvážejí vítězství

6. 9. 2010

Lipník v sobotu nedokázal ani napodruhé potěšit své fanoušky a podlehl prvnímu týmu tabulky 0:3. Příčinou byly individuální chyby a zkušenost soupeře z Kralic, který bezchybně zvládl úvodní tlak Spartaku a udeřil postupně ze třech rychlých brejků. Více v celém článku...

Šťastná výhra Hranic hodně bolí

2. 9. 2010

Celkem sedm gólů viděli všichni, kdo ve středu dorazili na předehrávku krajského přeboru do Hranic. Spartak opět nezklamal, ale taktéž opět nezískal ani bod. Po smolné prohře 4:3 zůstává v tabulce poslední a soupeři se pomalu začínají vzdalovat...více v celém článku.

Body z Určic nevezeme

30. 8. 2010

Čtvrtou porážku v sezóně jsme si na své konto připsali v Určicích, když jsme domácím podlehli 2:1. Začátek podzimu nám tedy vůbec nevyšel. Navíc nás již tuto středu čeká těžký zápas na půdě ex-divizních Hranic. Více v celém článku.

Nejtěsnější prohra v Jeseníku

25. 8. 2010

Ani sympatický výkon, hlavně v druhé půli, nestačil na bodový zisk na hřišti lídra tabulky. Vyrovnaný zápas Lipník prohrál nejtěsnějším rozdílem 1:0. Více v celém článku.

Dolany si vezou z Lipníka tři body

16. 8. 2010

Lipenští fotbalisté zažili nevydařenou domácí premiéru v krajském přeboru. Před více než dvěma sty diváky podlehly vysoko 0:4 celku FC Dolany. Více v celém článku...

Nevydařená premiéra v Přerově

9. 8. 2010

Lipenští fotbalisté nezvládli vstup do nové sezóny a prohráli v Přerově 2:1, když v poločase vedli gólem Merty 0:1. Příčinou porážky byly slabší výkony opor týmu a nepomohla nám taktéž některá rozhodnutí hlavního sudího. Více v celém článku.