Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duďa vidí záchranu reálně

29. 10. 2010
Jak by jsi zhodnotil dosavadni účinkování Spartaku, jako nováčka v soutěži? 
   "V prvních zápasech sezóny jsme doplatili na špatné rozlosování a nezkušenost s krajskou kopanou. Jak se říká zaplatili jsme nováčkovskou daň. S postupem času, ale doufám že to bude jen lepší a udržíme šňůru neproher, kterou teď máme."
 
Překvapila Tě úroveň krajského přeboru?
   "Celá soutěž mě překvapila tím, jak je vyrovnaná a jak týmy s "horším" mužstvem mohou být tak vysoko v tabulce. Jak se říká, je to asi jen v hlavách.":D
 
Jací jsou podle Tebe kandidáti na postup a kdo si myslíš, že naopak soutěž o přeborníka Olomouckého kraje opustí?
   "Těžko hodnotit, když je tabulka takto vyrovnaná. Myslím si, že jarní část určitě nebude jako podzimní a dočkáme se zajímavých výsledků. Kandidáti na postup budou určitě Hranice a Přerov. Sestupová příčka bude nejspíše patřit Zlatým Horám a doufejme, že my si ještě z toho předposledního místa polepšíme."
 
Spartak drží čtyřzápasovou neporazitelnost a tým v posledních dvou domácích utkáních také ukázal svou vnitřní sílu. Co, nebo kdo je tím hnacím motorem mužstva?
   "Fotbal je týmová hra, takže bych řekl, že to bude celý tým. Je potřeba vyzdvihnout výkony Zdeňka Merty a Richarda Srovnala. Ale je to i tím, jak jsme si zvykli dohrávat zápasy až do posledních minut."
 
Martine, podívejme se na nadcházející dva domácí duely. V Lipníku se postupně představí juniorka HFK Olomouc a 1.FC Přerov. Zkus odhadnout naše šance v těchto zápasech...
   "Oba zápasy budou určitě těžké. S HFK doufejme, že přijede opravdu jen "B" tým (smích). Bohužel, co byla naše výhoda, je v kraji nevýhoda...teď myslím naše domácí velké hřiště. Oba celky předvádějí kombinační fotbal, což by nám mohlo dělat na tak velkém prostoru problémy. Ale myslím si, že minimálně čtyři body uhrajeme a prodloužíme šňůru.:)Hlavně Přerovu bychom měli oplatit stejnou mincí za první podzimní kolo."
 
Snad tomu tak bude. A ještě poslední dotaz. Co bys vzkázal našim věrným fanouškům, kteří nás provázejí dokonce i na hřištích soupeře...
   "Velký dík, jen tak dál! My se budeme na oplátku snažit dělat jim radost a ne ostudu."
 
Martine, díky za rozhovor! Ať se daří a vyhýbají se jak Tobě, tak i celému mužstvu zranění... 
   "Díky moc."

/BEiK/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.....

(Saimi, 31. 10. 2010 20:06)

To je liga už,takové rozhovory :))