Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Ústí vezeme první tři body

14. 9. 2010

     Spartak nezačal v Ústí vůbec špatně, měl více ze hry a zejména krajní beci Baran s Šebestou dělali domácí defenzivě velké problémy. Jejich křižná přenesení hry přesně nacházela nabíhající spoluhráče, kteří se dostávali do gólových šancí. Ty však zůstávaly neproměněny. Naopak lipenská obrana včetně brankáře Négyesiho, Ústí prakticky k ničemu nepustila. Do kabin se tak šlo za bezbrankového skóre.

     Po změně stran se obraz hry nezměnil. Spartak velmi dobře bránil, i bez zraněného Merty, a kombinační hrou rozebíral domácí. Pochvalu zaslouží Ríša Srovnal i navrátilec do sestavy - Roman Machala. Lipník střed pole totiž jasně ovládl, což byl hlavní faktor následujícího dění na hřišti. První "zářez" přišel v 63.minutě, kdy Zavadilův centr usměrnil do sítě Lošťák - 0:1. Sokol se nestačil probrat z prvního šoku a už prohrával o dva góly. Důraz v presingu konečně uplatnil Ondra Šmíd - 0:2! Konečnou podobu výsledku pak stanovil Srovnal, když využil další hrubice v domácí defenzivě - 0:3. Ústí se díky naší bezchybné hře nezmohlo ani na závěrečný tlak a Spartak si tak v poklidu a zaslouženě dokráčel k důležitým třem bodíkům. 

 

Sestava: Négyesi - Baran "K", Merta (Janíček), Dudík, Šebesta - Zavadil, Srovnal, Machala, Lošťák (Telepun) - Simon (Šmíd), Stískal

Branky: 63. Lošťák, 65. Šmíd, 68. Srovnal.

Nejlepší hráči: Srovnal a Dudík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář