Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejtěsnější prohra v Jeseníku

25. 8. 2010

     Dlouhá cesta přes Červenohorské sedlo a typicky letní počasí naštěstí nezanechalo na hráčích Spartaku žádné následky. Do zápasu jsme vkročili nebojácně a do 30.minuty jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Čím více se však blížil konec prvního poločasu, tím více se začal Jeseník osmělovat. Zejména středem chodily nebezpečné akce prvního týmu tabulky. Při jedné z nich se vyznamenal brankář Négyesi, když levou rukou vyrazil "pumelici" domácích. Šest minut před koncem prvního dějství však již tolik štěstí neměl a po podobné střele, která před ním "zaplavala", kapituloval.

     Ve druhé půli Lipník předvedl prozatím nejlepší výkon v soutěži. Chvílemi dokonce zkušenějšího soupeře přehrával, ale nedokázal si vytvořit ani zajímavou standardni situaci ani vyloženou šanci. Naše snažení vždy skončilo před šestnáctkou Jeseníka. Vyložené příložitosti jsme se nakonec po rychlém přechodu do útočné fáze přece jen dočkali, ale Stískal bohužel minul branku domácích. Ke konci zápasu již soupeř kouskoval hru a taktéž ve tříminutovém nastavení šetřil každou vteřinu poleháváním na trávníku. Tato "taktika" mu nakonec přinesla kýžené body a taktéž radost z nejtěsnějšího vítězství 1:0.

Sestava: Négyesi - Hradil, Merta, Dudík, Baran (Lošťák) - Janíček, Bonk (Hodis), Srovnal, Šebesta - Stískal, Simon (Šmíd)

Nejlepší hráč: Merta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář