Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kralice si zaslouženě odvážejí vítězství

6. 9. 2010

     Kraličtí uspěli v Lipníku takticky vyspělou hrou, když vycházeli ze zabezpečené defenzivy a rychlých brejků. Spartak si zápas prohrál sám. První branka padla po chybě brankáře Négyesiho, který za svá záda pustil jednoduchou střelu Z.Petržely z dobrých třiceti metrů. Omluvou nemůže být ani ten fakt, že před ním míč skočil. Druhý gól zavinil domácí obránce Šebesta, když nepřesným přenesením hry nastartoval rychlý kontr Kralic, jenž hosté v přečíslení pět na tři bez problémů zakončili. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:2.

     V druhém dějství již Lipník neměl, co ztratit a tak všechny své síly vrhl do ofenzivy. Pozorná obrana hostů však Spartaku prakticky nic nepovolila. Po vystřídání gólmana Négyesiho se mezi tyče dostal dorostenec Lasík. Tomu se však premiéra vůbec nepovedla, neboť ho těsně před koncem překonal Borovský a po dalším z brejků Kralic do otevřené obrany domácích, posoudil rozhodčí Januš jeho zákrok mimo šestnáctku jako faul a mladý gólman inkasoval červenou kartu. Kralice si tak bez větších problémů a zaslouženě odvážejí z Lipníka tři body a zůstávají lídrem krajského přeboru.

Sestava: Négyesi (Lasík) - Šebesta, Merta, Dudík (Janíček), Baran "K"- Lošťák (Šmíd), Pospíšil, Srovnal, Ferenc - Simon, Stískal

Nejlepší hráč: Srovnal

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář