Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důležitý souboj se Zlaťáky jsme zvládli

21. 9. 2010

     Zápas začal z naší strany nervózně, jakoby na nás ležela "deka", v podobě odpovědnosti stran nutnosti výhry. Přece jenom jsme však měli více ze hry a zvláště dvě velké šance Simona přímo volaly po gólu. Bohužel se tak nestalo a hosté postupně hru vyrovnali. A co více, zahrozili i dvěma nebezpečnými akcemi, s nimiž si však obrana dirigovaná Dudíkem a gólmanem Négyesim bez větších problémů poradila. Po bezbrankové půli bylo v naší kabině po právu pěkně dusno a trenér Kurfürst musel na některé jednotlivce hodně zvýšit hlas.

    Po přestávce totiž nastoupil úplně jiný Lipník. Kombinačně a především bojovností jsme soupeře přehrávali. Dlouho jsme se však nemohli dočkat odměny v podobě gólu. "Koření fotbalu" přinesla až paráda v podání Srovnala, když skákavý míč luxusně uklidil z dvaceti metrů do sítě - 1:0. Tento fakt nám jednoznačně psychicky pomohl a sedm minut poté nedal stejný hráč, po krásné přímočaré akci, dlouhánovi v brance hostů sebemenší šanci - 2:0! Ríša byl skutečně  k neudržení a právem i hvězdou utkání, což potvrdilo i jeho zařazení jako "muže kola" v sestavě 8.kola krajského přeboru. Spartak pak takticky bezchybnou hrou nepustil Zlaté Hory prakticky k ničemu a radost z vítězství nám nezkazila ani obdržená branka v poslední minutě nastavení. Zítra přivítame v derby od 16:30 zkušené mužstvo Kozlovic.

Sestava: Négyesi - Šebesta, Dudík, Janíček, Baran "K" (Šmíd) - Lošťák, Srovnal, Machala (Hodis), Zavadil (Ferenc) - Simon, Stískal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář