Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dolany si vezou z Lipníka tři body

16. 8. 2010

     Na lipenské poměry velice slušná návštěva viděla v prvním poločase velmi vyrovnaný průběh hry a vůbec nic nenaznačovalo, že by domácí mohli utrpět takový debakl. Šance se střídaly na obou stranách a divák se rozhodně nenudil. Za zmínku stojí vzpomenout hlavičku Merty, či velkou šanci Dolan, kdy míč skákal po naší brankové čáře. Vůbec největší příležitost přišla těsně pře půlí. Po hezké akci pronikl do trestného území Bonk, kterého doslova srazil k zemi obránce hostů. Jasná penalta. Míč si na značku pokutového kopu postavil Stískal, ale ze tří kroků trestuhodně překopl branku. Tento moment měl velký vliv na další vývoj zápasu.

     Na začátku druhého dějství jsme sice Dolany přitlačili, ale v nejnevhodnější chvíli přišel šok. Brankář Négyesi zůstal při centru z levé strany na brankové čáře a Duda pohodlně otevřel z malého vápna skóre zápasu. Poté již zcela dominovali hosté, kteří Lipník předčili ve všech herních činnostech a zúročili zkušenosti ze soutěže, kde jsou již dlouhá léta tradičním účastníkem. Navíc domácí nezvládli standardní situace a Dolany si tak zaslouženě odvezly vysokou výhru, když se postupně trefili i Pospíšil, Václavík a Smolák.

     Nezbývá než doufat, že pujdeme všichni do sebe a pokusíme se překvapit v sobotu na hřišti Jeseníku.

Sestava: Négyesi - Šebesta, Janíček, Dudík, Hradil - Srovnal, Merta (Hodis), Bonk, Baran "K" - Stískal (Tomík), Šmíd (Simon). Trenér: Z.Kurfürst

Nejlepší hráč: Janíček

Diváků: 250

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář