Jdi na obsah Jdi na menu
 


Body z Určic nevezeme

30. 8. 2010

     Až na zraněného kapitána Barana měl trenér Kurfürst v neděli v Určicích k dispozici kompletní kádr, tedy i s navrátilci Zavadilem a Pospíšilem. Oba hned postavil do základní sestavy a nutno podotknout, že svým výkonem nezklamali. Na dobře upraveném pažitu se Spartak z kraje utkání prezentoval kombinační hrou s křižným přenesením hry, což domácí očividně zaskočilo. Určice postupně hru vyrovnali a diváci viděli po dvou vyložených šancích na obou stranách. Za Lipník se mohl trefit Stískal a po něm odkrytou bránu domácích přestřelil z malého vápna Bonk. Gólmana Négyesiho naopak zachránila tyč. Do kabin tak šly oba týmy za bezgólového skóre.

     Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil. Hrálo se za vysokého tempa nahoru, dolů. Účet zápasu otevřeli v 66.minutě domácí, když dlouhý aut za naši obranu našel Kišku, ten si poradil s našimi zadáky a zkušeně zavěsil. Naše odpověď však naštěstí přišla záhy. Bonk našel za obranou Stískala, který prostřelil gólmana domácích - 1:1! Od tohoto momentu jsme byli na hřišti lepším týmem a zejména hlavička Stískala mohla strhnout vítězství na naši stranu. Bohužel však "zazvonilo" tam, kde nemělo... V 80.minutě prošel po pravé straně obranou Trajer a střelou k tyči zajistil domácím šťastné tři body. Nám tak zbyly akorát oči pro pláč.

Sestava: Négyesi - Janíček (Simon), Merta, Dudík, Šebesta - Zavadil (Ferenc), Srovnal, Pospíšil, Lošťák (Šmíd) - Stískal, Bonk. Trenér: Z.Kurfürst

Nejlepší hráč: Z.Merta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář