Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview před startem krajského přeboru

2. 8. 2010

     Po loňské suverénní jízdě 1.A třídou se podařilo zachovat kompletní hráčský i realizační kádr. Mužstvo naopak posílili dva odchovanci lipenského fotbalu. A sice kanonýr Tomáš Stískal, jenž se vrací na hostování z Troubek a Zdeněk Ferenc, který ukončil působení v Pavlovicích. Z dorostu pak tým doplnil Ondřej Šmíd.

     Krátká, nicméně kvalitní herní příprava naznačila nemalé možnosti nováčka krajského přeboru. Deklasování domácích v Odrách a výhru v Chropyni, potvrdil Lipník domácím přesvědčivým vítězstvím nad Horní Moštěnicí. Přípravná utkání pak vyvrcholila dvěma zápasy s divizními celky. Po nevydařeném zápase v Bystřici pod Hostýnem, se nám podařilo remízovat na půdě Nového Jičína. Tečku za letními přípravou pak udělal špatný výkon v Tovačově, kde však chyběla většina opor.

     Největším problémem však zůstavá zdravotní stav některých klíčových hráčů. Otazník nad startem v derby s Přerovem se vznáší nad Pospíšilem a Dudíkem. Start sezóny taktéž nestihne Zavadil. Mužstvo má ale bojovný duch a věřme, že hráči, kteří dostanou v sobotu důvěru, nezklamou. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář