Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před domácím zápasem s Dolany

11. 8. 2010

     V sobotu od 16:30 přivítáme v domácí premiéře tradičního účastníka krajského přeboru - mužstvo Dolan.

     Nášemu soupeři se vstup do soutěže taktéž nepovedl, když na vlastním hřišti prohrál s Jeseníkem 1:4 (1:2). Tento výsledek ale určitě není tím pravým ukazatelem kvality týmu ze Šternberska. Naopak, tým trenéra Navrátila bude chtít jistě své minulé zaváhání bezpodmínečně odčinit na půdě nováčka. Nutno však podotknout, že ani generálka na soutěž se Dolanům nevyvedla. Týden před startem přeboru totiž skončili jako druzí na turnaji ve Chvalkovicích. Tam se jim postavily týmy z I.B třídy. Se Slavonínem sice vyhráli 6:1, ale Černovíru podlehli 5:6 po penaltovém rozstřelu, když zápas skončil v normální hrací době 3:3. Zkušený tým má ve svém středu pro lipenského fanouška minimálně dvě známé tváře. Bývalého ligového hráče Sigmy Olomouc Lubomíra Štrbíka a Jana Bergmanna, který šest let zpátky hájil právě barvy Spartaku.

     Náš tým se po porážce v Přerově nachází v nelehké pozici, jelikož potřebuje před venkovní šňůrou tří zápasů naplno bodovat. Šance na zisk bodů tu určitě je. Je však zapotřebí zlepšit komunikaci v obraně, přechod do útočné fáze, jenž nám dělal v Přerově problémy a zejména proměnit šance. Právě střelecká potence a defenziva budou majoritním atributem, který rozhodne, kdo se bude po závěrečném hvizdu radovat.

     Přijďte proto naše mužstvo povzbudit, ať zůstanou tři body a šňůra domácí neporazitelnosti stále v Lipníku!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář